Cписок педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації у 2024/2025 н.р.

17.10.2024   Administrator   Категорія: Атестація педагогічних працівників

Тернопільська початкова школа № 1

Тернопільської міської ради

вул. Лесі Українки, 12а, м. Тернопіль, 46022, тел./факс 0(352)24-37-26, 24-00-00

e-mail: s[email protected] Код ЄДРПОУ 14053371

Список педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації у 2024/2025 н.р.

ПІБ педагогічного працівника

Посада педагогічного працівника

Педагогічний стаж

Дата і результат попередньої атестації