Вітаємо переможців!

08.04.2019   Administrator   Категорія: Новини

13-14 березня в нашому місті відбувся міський етап обласного фестивалю-конкурсу духовної пісні  «Молитва за Україну», присвячений 100-річчю Соборності України, у якому хор  учнів нашої школи «Дзвіночок»  здобув перемогу у номінації «Хоровий спів», виконавши пісні  "Молитва" та "Дружня родина"

Журі відзначило яскравість  колективу, його самобутність, ліричність і виразність. Художній керівник колективу, вчитель музичного мистецтва вищої категорії  Данилевич Любов Степанівна вітає  всіх учасників хору «Дзвіночок» з чудовим виступом на фестивалі-конкурсі вокального мистецтва, бажає весняного настрою та успіхів у подальшій творчості.

Керівник колективу висловлює щиру подяку за допомогу педагогу-організатору, керівництву школи, вчителям, вихователям, батькам.

З повагою керівник колективу Данилевич Любов Степанівна.