Виховний захід "Життя та творчість Лесі Українки"

26.02.2018   Administrator   Категорія: Новини

22 лютого 2018 р. в нашій школі відбувся виховний захід ,,Життя та творчість Лесі Українки", приурочений 147 річниці від дня її народження. Його підготували учні 3-Б класу із вихователем ГПД Шмирко С. М.
Мета заходу - вшанування пам'яті видатної української письменниці, поетеси, прозаїка, перекладача, формування інтересу до її творчості, виховання естетичного смаку, патріотизму, любові до рідного слова та виявлення творчих здібностей у школярів, сприяння творчого розвитку і сомовдосконалення виконавців, залучення їх до активної участі в культурному житті школи.
Учні переглянули презентацію про життя і творчість Лесі Українки, трейлер фільму ,,Мавка", читали її вірші, грали на фортепіано та розіграли інсценізацію казки ,,Біда навчить".