Тиждень занять «Протидія булінгу»

19.09.2018   Administrator   Категорія: Новини

Протягом Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної компанії шкільним психологом проведено заняття в усіх класах «Стоп булінг».

Третьокласники нашої школи зустрілися  з представниками Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

Як зупинити насилля? Як захистити свої права? Відповіді на ці питання учні 3-І класу отримали на зустрічі з спеціалістом управління юстиції  Христиною Іванівною Лабовською. Цікаві відеоматеріали та жваве обговорення спонукали всіх учнів до пошуку шляхів вирішення цих проблем.

Що мені робити, коли я бачу приклади булінгу щодо інших? До кого мені звернутися за допомогою?  Ці питання обговорили учні 3-А класу на зустрічі з головним спеціалістом територіального управління юстиції  Наталією Іванівною Матвіїшин, що відбулася в міській бібліотеці № 3 для дітей.