Свято Зошита у 1-В класі

18.05.2018   Administrator   Категорія: Новини

16 травня 1-В клас відзначив своє перше свято у стінах рідної школи. Маленькі школярики підкотували і провели для своїх батьків та вчителів незабутнє Свято Зошита. Діти продемонстрували свої неабиякі акторські здібності та все чого навчилися впродовж цілого навчального року: малята виконували пісні, декламували вірші, брали активну участь в інтерактивних іграх та переконали всіх, що по-справжньому подружилися із цифрами та літерами. Винагородою для першокласників став величезний та смачний торт у формі учнівського зошита, подарований батьками за сумлінну працю. У залі панувала приємна, невимушена атмосфера, на обличчях дітей та дорослих світилися посмішки, які кожен з кусочком смалокика поніс додому.