Світ казок та оповідань В. Сухомлинського (бібліотечний урок у 3-х класах)

11.10.2018   Administrator   Категорія: Новини

Формувати у дітей людяність, як необхідну чесноту, викликати осудливе ставлення до проявів байдужості, душевної черствості, виховувати доброзичливі стосунки між дітьми класу, прагнення допомагати один одному, виявляти співчуття та співпереживання до проблем інших – мета бібліотечного уроку «Світ казок та оповідань Василя Сухомлинського», який пройшов у 3-іх класах. Учні підготували інсценізації до казок та оповідань, успішно справились з вікториною «З якої це казки?», були активні в обговоренні творів, зуміли відповідно до запропонованих прислів’їв підібрати прочитані казки та оповідання. Кожен учень склав добрі побажання для свого класу, які помістили у «Чарівну скриньку добра». Сподіваємося, що всі побажання збудуться!