Перші кроки. Вітаємо з перемогою!

22.02.2018   Administrator   Категорія: Новини

20  лютого в спортивній залі ТЗОШ № 18 відбулися відбіркові регіональні змагання серед  учнів четвертих класів «Перші кроки».
Чіткість і синхронність у виконанні завдань вже в першому виді змагань принесли нашій команді найвищі суддівські оцінки. Учні нашої школи впродовж усіх естафет були серед кращих. По п’ять найспритніших хлопчаків і дівчаток з  команди продемонстрували свої вміння у бігу змійкою, стрибках зі скакалкою, веденні м’яча, баскетболі та імпровізованому боулінгу. Усі діти хвилювалися один за одного, а вболівальники дружно підтримували свою команду.
Об’єктивна суддівська рада на чолі з директором обласного центру «Спорт для всіх» Володимиром Ванджурою визначила, що чемпіонами стали учні нашої школи.
Бажаємо їм  перемоги у фіналі змагань!