Оголошення про конкурс

09.08.2019   Administrator   Категорія: Новини

Оголошення про конкурс
Назва закладу: Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов
Місцезнаходження закладу: м. Тернопіль, вулиця Лесі Українки 12а
Назва посади: вихователь групи продовженого дня, вчитель музики
Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: посаду вихователя групи продовженого дня та вчителя музики можуть обіймати особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту, а також організаторські здібності та фізичний і психологічний стан яких не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Вид трудового договору: строковий трудовий договір.
Режим роботи: вихователь групи продовженого дня – 26 год/тиждень, вчитель музики – 9 год/тиждень
Умови оплати праці: посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002р. №1298 «Про оплату прані працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».Наказу МОН від 26.09.2005р. №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу МОН від 15.04.1993р. №102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти».
Строки подання документів: 09.08.2019р. - 28.08.2019р.
м. Тернопіль, вулиця Лесі Українки, 12а, кабінет № 2а, у робочі дні з 09.00  до 16.30 год.
  1. Заява про участь у конкурсі.
  2. Копія паспорта громадянина України.
  3. Ксерокопії документів про освіту з додатками.
  4. Копія трудової книжки (при наявності).
  5. Копія атестаційного листа (для тих, хто атестувався протягом попередніх п'яти років).
  6. Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.
  7. Заповнена особова картка (форма П-2) з відповідними додатками.
  8. Копії інших документів, що надають законні переваги.

Директор школи К.М. Поліщук