Міжнародний день котів у нашій школі або хто сказав «Мяу?»

01.03.2019   Administrator   Категорія: Новини

Міжнародний день котів у нашій школі або хто сказав «Мяу»?

Сьогодні у всьому світі відзначається Міжнародний день котів. Цьогоріч наша школа долучилася до святкувань низкою цікавих подій. Учні школи підготували англомовні проекти «Мy cat» про пухнастих домашніх улюбленців,  проілюструвавши їх кумедними фото своїх котиків. Грим на личках дітей  та аксесуари – «вушка» в дівчаток допомогли дітям перевтілитись в образи котиків і створили особливу атмосферу свята.

Мало знайдеться в світі людей, байдужих до цих милих, грайливих, ласкавих і дуже розумних домашніх тварин. Але трапляється так, що пухнастики опиняються на вулиці, де  їм потрібна їжа, ліки та нові турботливі господарі. Вирішенням цих  проблем займаються зоозахисні організації, які звернулися за допомогою до небайдужих.     Учні, їх батьки і всі бажаючі долучилися до IV Всеукраїнської благодійної акції «Happy Мяу для Мурчика».   Активними були  учні 1-Б, 2-А, 2-Б, 2-В, 3-А, 3-І, 4-А класів, зібравши 20 кілограмів корму для котиків. Дякуємо всім, хто долучився до акції.  Ситі котики неодмінно скажуть вам своє вдячне «Мяу»!