Як знайти мамонта або природознавчий квест у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї

20.11.2018   Administrator   Категорія: Новини

15 листопада учні 2-В класу нашої школи  відвідали природознавчий відділ Тернопільського обласного краєзнавчого музею. Школярі довідалися цікаві факти про те, як розвивався такий різноманітний і багатий світ флори й фауни нашого краю, розглянули макети тварин, що населяли наш край у давнину та які сьогодні занесені у Червону книгу України.

Найбільшу увагу дітей привернули експонати динозаврів та розповідь працівників закладу про життя цих істот на теренах нашої землі. З радістю й інтересом другокласники брали участь в імпровізованих піщаних «розкопках», знаходячи закам’янілі рештки живої природи.

Завершилася пізнавальна екскурсія квестом приміщенням музею, перемогти у якому вдалося лише найуважнішим відвідувачам.