Інформаційна кампанія про систему забезпечення якості освіти в українських школах

09.04.2021   Administrator   Категорія: Новини

Державна служба якості освіти України запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи «Система забезпечення якості освіти», яка впроваджується в рамках проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

Метою інформаційної кампанії є інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і як кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.

З інформаційним ресурсом, створеним в межах кампанії про якісну школу, можна ознайомитись за адресою: qualityeducation.org.ua.