День миру - 2022

23.09.2022   Administrator   Категорія: Новини

Міжнародний день миру був заснований ООН для того, щоб підкреслити важливість миру між усіма країнами і безглуздість воєн і відзначається щорічно 21 вересня.  Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в 2022 році Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.

Саме тому учні нашої школи активно долучились до свята. Першокласники взяли участь в фотофлешмобі "Мир - це ...", учні 2-х та 3-х класів виготовляли паперовий символ цього дня - голуба та писали побажання миру на його крилах. Також учні виготовили проекти про мир, де головна  їх мрія була написана різними мовами, де на відбитках дитячих долонь написано побажання перемоги України.