День безпечного Інтернету

08.02.2019   Administrator   Категорія: Новини

День безпечного Інтернету (SID) започатковано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій, особливо дітьми та молоддю. Мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах у всьому світі. У  2019 році тема Дня безпечного Інтернету - гасло  “Разом для найкращого Інтернету”, що надихає кожного  приєднатися до всесвітнього руху,  використовувати кращий потенціал Інтернету для об’єднання людей.

Саме цю тему обговорили  учні 4-х класів, виконуючи завдання веб-квесту "Безпечний Інтернет". Отримані знання школярі втілили у творчих проектах, серед яких шляхом учнівського голосування було обрано фаворита - № 12. Авторами проекту єучні 4-І класу  Божик Ліза, Кінь Віктор, Кулик Матвій, Зимний Павло, Грицьків Софія, Миронюк Дарія.