Cвяткування 147-ї річниці від дня народження Лесі Українки

02.03.2018   Administrator   Категорія: Новини

Учні нашої школи долучилися до святкування 147-ї річниці від дня народження  Лесі Українки. Учні 4-Б класу Кривун Аріна і Стахова Дар’я продекламували вірші  «До мого фортепіано» і « В магазині квіток»,  а учні третіх класів виконали ілюстрації до її творів. Гуцалюк Олена, учениця  3-І класу намалювала   малюнок  «Вишеньки»   (техніка  пастель),  а Гасай Вероніка з 3-А класу – ілюстрацію до поеми Лесі Українки «Лісова пісня».
22 лютого 2018 року в нашій школі відбувся виховний захід «Життя та творчість Лесі Українки». Його підготували учні 3-Б класу із вихователем ГПД  Шмирко С. М. Школярі  переглянули презентацію про життя і творчість Лесі Українки, трейлер до фільму «Мавка», читали вірші поетеси, виконували на фортепіано музичні твори та розіграли інсценізацію казки «Біда навчить».
Відеофрагмент зі свята Ви можете переглянути в нашій відеогалереї.