Готуємо дітей до навчання в першому класі

22.01.2018   Administrator   Категорія: Новини

21 січня вчителі нашої школи (Червонецька Г. І., Пилипчук Л. М., Федак Н. М.) розпочали роботу з майбутніми першокласниками у підготовчій школї. Головними завданнями підготовчої школи є:
  • адаптація дитини до школи - спрямування роботи на формування шкільної зрілості, психологічної та фізичної готовності малюка до навчання;
  • формування прийомів розумової діяльності;
  • вироблення необхідних навичок навчальної діяльності відповідно до вікових можливостей дитини;
  • розвиток пізнавальних інтересів дитини;
  • розвиток мовлення;
  • виховання інтересу до процесу пізнання.

У перший день відбулося знайомство дітей одне з одним і з учителем. У спільному обговоренні виробили шкільне правило "Піднята рука" для почергового висловлювання. Підсумком заняття стало колективне виготовлення панно "Дерево класу", яке стало символом народження нового колективу.