Методична майстерня вихователів групи продовженого дня

30.10.2017   Administrator   Категорія: Новини

19 жовтня 2017 р. у ТСЗОШ І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов відбулася методична майстерня для вихователів групи продовженого дня з проблеми " Використання буктрейлерів у духовно-моральному та інтелектуальному розвитку молодших школярів".

Вихователі мали змогу познайомитися з нестандартною формою презентації книги - буктрейлером, обговорили його роль у формуванні читалької культури молодших школярів.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Смілянська Т. Т. презентувала буктрейлер за казкою І. Мацко "Тік-Так".

Вихователі Закришка І. І.  та Івахів Н. В. провели інтерактивну гру "Книга - міст у світ знань" для учнів четвертих класів.

Творче завдання "Чому плачуть книги?" стало найцікавішим для четвертокласників. Кожна команда розіграла міні-виставу за поданою темою та чудово проявила свої акторські таланти.