Інформація щодо вступу до 1 класу Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов на 2019/2020 навчальний рік

05.04.2019   Administrator   Категорія: Новини

Інформація щодо вступу до 1 класу  Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов на 2019/2020 навчальний рік

З 01 березня по 31 травня 2019 року   ТСЗОШ І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов проводить набір учнів до першого класу на 2019/2020 навчальний рік відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (наказ Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367)

Із заявою необхідно подати такі документи:
1. Копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал).
2. Оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».
3. Карта щеплень форма 063-о.
4. Документ, який підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків.
5. Фото дитини на цифровому носії.

Документи приймаються щоденно  у кабінеті № з 900 год  до  1600год   (крім святковихта вихідних днів).

Керуючись

• ст. 53 Конституції України, ст.13  Закону України  „Про освіту”,

• на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 р. №684 «Про затвердження порядку ведення  обліку дітей шкільного віку та учнів»,

• наказом Міністерства освіти і науки від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти  для здобуття повної загальної середньої освіти"

• рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 09.01.2019 року №2 «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти».

з метою забезпечення доступності здобуття повної загальної середньої освіти  та підготовки дітей до навчання в школі за Тернопільською спеціалізованою загальноосвітньою школою І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов  закріплено наступні території обслуговування:

вулиці : вул. Лесі Українки ( 2-14 парні), вул. Героїв Крут

ЕТАПИ ЗАРАХУВАННЯ ДО 1-ГО КЛАСУ

01 БЕРЕЗНЯ-
31 ТРАВНЯ 2019 р.

Приймаються документи дітей, які ПРОЖИВАЮТЬ на закріпленій території обслуговування,
дітей працівників школи,
дітей, чиї братики та сестрички навчаються у школі,
та дітей, які бажають навчатися у школі (за наявності вільних місць).

01 ЧЕРВНЯ 2019 р.

На сайті школи оприлюднюється:

• наказ про зарахування дітей, які мають право на першочергове зарахування;

• інформація про наявність вільних місць.

ДО 10 ЧЕРВНЯ 2019 р.

Зараховуються діти на вільні місця за умови подання необхідних документів.

Якщо кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць, зарахування здійснюється за результатами жеребкування.

ДО 15 ЧЕРВНЯ

2019 р.

На сайті школи  оприлюднюється наказ про зарахування дітей на вільні місця.

Зразок заяви

Директору ТСЗОШ І ступеня

повного дня з поглибленим

вивченням іноземних мов

Поліщук К.М.

(ПІП, домашня адреса, тел.)

Прошу зарахувати мого/мою сина/дочку____________________________________________________________

(ПІП, число,місяць, рік народження дитини) на навчання у 1 клас.

Із статутом школи, правилами вступу, правилами навчання, внутрішнім розпорядком закладу ознайомлений/ознайомлена і зобов’язуюсь їх виконувати.

Надаю згоду на обробку персональних даних з метою здійснення прав та виконання обов’язків у сфері освітніх правовідносин відповідно до закону, ведення кадрового діловодства, підготовки відповідно до вимог законодавства статистичної, адміністративної та іншої інформації з питань персоналу та контингенту, а також внутрішніх документів закладу з питань реалізації визначених законодавством і колективним договором прав та обов’язків у сфері освітніх правовідносин і соціального захисту.

Дата                                                                           Підпис