Зустріч з редактором журналу "Дзвіночок"

21.05.2018   Administrator   Категорія: Новини

Усі дуже люблять, коли до них приходять гості. Член Національної Спілки письменників України, лауреат Міжнародної літературної премії ім. Дмитра Нитченка, журналістка, дитяча письменниця та головний редактор Всеукраїнського журналу для дітей «Дзвіночок» – Леся Яківна Пилип’юк – ось така чудова, цікава, талановита людина завітала у нашу школу на зустріч з третьокласниками. Розповіла про журнал, про свій творчий доробок, заохотила дітей до власної літературної творчості. Школярі отримали відповіді на всі свої запитання, а їх було чимало. Редакторка зацікавлено вислухала усі побажання дітей для журналу «Дзвіночок», а також подарувала книги шкільній бібліотеці. В усіх учасників зустрічі залишились приємні враження від теплого та цікавого спілкування.