Анкетування учнів четвертих класів "Хто такий патріот?"

23.12.2022   Administrator   Категорія: Бібліотека

«А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер. Україна – це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни»

ЛІНА КОСТЕНКО

У жовтні в школі пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!».  В усіх класах відбулись заходи за темою місячника.

Проведено анкетування учнів четвертих класів.

На запитання: «Хто такий патріот?» учні відповідали:

4-А

Патріот – це людина, яка підтримує свою країну, зробить все, щоб його країна процвітала.

Патріот – людина, яка любить свій край, допомагає своїй країн.

Це той, хто підтримує Україну. Той, хто любить її, поважає звичаї.

4-Б

Для мене патріот – це та людина, яка любить свою країну, дотримується правил своєї рідної Батьківщини, одягається патріотично.

Патріот – це людина, яка живе в своїй рідній країні, говорить українською і знає все про свою країну.

Патріот – це та людина, яка знає історію країни, захищає свою землю і любить.

Патріот – це людина, яка оберігає українську культуру.

Це людина, яка вірить, любить, допомагає, поважає, цінує свою державу.

Патріот – це людина, яка захищає державу, вірить в неї, поважає націю.

4-В

Патріот – людина, яка любить свою країну, захищає Україну на передовій, волонтерить, збирає гроші на ЗСУ.

Патріот – це людина, яка може піти воювати за свою країну, дуже любить свою країну і говорить рідною мовою..

Патріот – це людина, яка живе в своїй країні, знає і розмовляє своєю мовою, підтримує закони.