Рекомендації шкільного психолога

11.01.2021   Administrator   Категорія: Сторінка психолога

Шановні батьки!

Просимо вас запастися мудрістю, терпінням і позитивними емоціями! Знаходити щодня радість у спілкуванні зі своїми дітками, можливість витрачати спільний час не лише на виконання навчальних завдань, а й на відпочинок, ігри, сімейне читання чи перегляд фільмів.

Кілька коротких правил
1. Любіть своїх дітей, незважаючи на їхні досягнення.

2. Ніколи, навіть у пориві гніву, не говоріть  дитині, що вона гірша за інших.
3. Не залишайте жодного запитання дитини до вас без відповіді.

4. Висловлюйте свої почуття до дитини щиро і відверто, і вчіть її вільно висловлювати свої почуття до вас.
5. Будьте чесні в оцінках своїх почуттів до дитини.

6. Оцінюйте тільки вчинки дитини, а не її особистість.
7. Не домагайтеся успіху силою і надмірними вказівками. Допоможіть дитині справитися з завданням.  Примус – найгірший варіант морального виховання. Примус у сім’ї принижує гідність дитини.
8. Визнавайте право дитини на помилки, адже на них діти вчаться і здобувають власний досвід.
9. В дитини повинно бути якнайбільше щасливих спогадів.
10. Дитина сприймає себе так , як ставляться до неї дорослі.
11. Ставте себе на місце своєї дитини, тоді ви краще зрозумієте, як її виховувати.

Консультації психолога Оксани Іванівни можна отримати

за телефоном: 0967035088    з 10:00 по 14:00 в робочі дні.