« Розбуди в собі сонечко!»

07.04.2020   Administrator   Категорія: Сторінка психолога

Любі діти! Ця вправа допоможе Вам стати щасливчиками.
« Розбуди в собі сонечко!»
Уяви, що десь в тебе всередині є живий, теплий і радісний вогник. Навіть якщо тобі сумно, прикро, погано або якось так... байдуже, він всеодно є. Тому що радісь - це природний стан людини, це основна і обов‘язкова якість її душі. Навіть, якщо ти цього вогника не відчуваєш, то він просто зачаївся або заховався на якусь хвилинку ( чи годинку)
 Ось зараз саме час знайти цей вогник. Прислухайся до свого тіла... Відчуй де в тілі відгукнулося: ніжністю в грудях, іскринкою в оченятах, щирою посмішкою на обличчі... а можливо в руках, які захотіли когось обійняти...
 Уяви собі, яким би було це світло: мерехтлива тендітна свічка? Камін із справжніми дровами? Вуглик у вогнищі? Теплий і ніжний промінчик сонечка?
Підсиль, подумки, це світло так, щоб тобі з ним було добре , надійно, затишно, спокійно, впевнено, радісно і яскраво.
Спробуй помітити такий вогник і в своіх рідних. В них він є точно( навіть, коли вони сваряться або ображаются).
 Заглянь в них через свій чарівний вогник - і ти побачиш, як точно такий же в їхній душі.
Це світло називається - Любов!
Бережіть себе і рідних!

З поваглю психолог Оксана Іванівна.

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід