10 порад батькам, що треба зробити до 1 вересня

16.06.2021   Administrator   Категорія: Сторінка психолога

Дорогі батьки

Цього року ваша дитина йде до першого класу.  Це важлива і неповторна подія у кожній сім'ї. Ми сердечно вітаємо вас і бажаємо щоб вашій дитині було комфортно, і цікаво у школі.  Дозвольте дати кілька порад.

10 речей які повинні зробити батьки першокласників 1 вересня:

1. Ваша дитина хвилюватиметься. Прикрасьте її кімнату кульками, плакатом з веселим написом.

2. Приготуйте маленький подаруночок, барвисто оформлений і покладіть поряд з її подушкою.

3. Якщо ви напередодні зібрали портфель, все одно ще раз зазирніть до нього разом з дитиною і покладіть ще якісь дрібні речі: комічну гумку або незвичайний олівець.

4. Цього дня заборонить собі повчати дитину підвищувати на неї голос Не сердьтеся і не  хмуртеся.

5. Відкладіть усі справи, візьміть відгул. Ви повинні бути поряд, коли дитина вперше переступить шкільний поріг.

6. Скажіть своєму першокласнику, як добре і чудово він виглядає.

7.Зустрічаючи дитину зі школи, розпитайте, що їй сподобалося, що вона робила, похваліть за  те, що вона трималася впевнено ( навіть якщо це не так).

8. Увечері організуйте святкову вечерю. Запросіть бабусь, дідусів.

9. Не забудьте сказати дитині, як сильно ви її любите.

10. Лягаючи спати, дайте слово і надалі бути до дитини таким лагідним, спокійним і уважним, як сьогодні. Усе це це дасть можливість дитині зрозуміти, що події,  які відбуваються в її житті, дуже важливі і для батьків. Це додасть їй упевненості, налаштовує на серйозну цікаву роботу.

Бажаємо успіхів !